English
 
   

Türk Psikiyatri Dergisi

Türk Psikiyatri Dergisi; SSCI, PubMed/Medline, Pscyh-Info ve Türk Tıp Dizininde yer almaktadır.


Çevrimiçi Yayıncılık

Yazarlar: Makalelerinizi çevrimiçi gönderip, değerlendirmeleri okuyabilir, düzeltmelerinizi gönderebilirsiniz.
Danışmanlar: Danışman olarak atandığınız makalelere çevrimiçi ulaşabilir, değerlendirmelerinizi gönderebilirsiniz.

Kış 2017 (28 / 4) Sayısı - Tüm MakalelerTüm Sayılar

Kış 2017 (28 / 4) Sayısı - Dinleti

Önümüzdeki dönemde Türk Psikiyatri Dergisi?nin her sayısı ile ilgili bir dinletiyi (podcast) bu sayfadan sizlerle paylaşmayı planlıyoruz. Her sayının dinletisinde, o sayıda çıkan yazılarla ilgili kısa bilgilere uluşabilirsiniz. Bunun yanı sıra dinletilerde o sayıda yazısı yayımlanan bir araştırmacıyla çalıştıkları konu üzerine kısa söyleşiye yer vermek istiyoruz.

İlk dinleti Türk Psikiyatri Dergisi Yardımcı Yayın Yönetmeni Doç. Dr. Yavuz Ayhan tarafından hazırlandı. Dinleti 2017 yılı Kış sayısında yer alan yazılar üzerine. İlk dinletide konuğumuz Ankara Üniversitesi?nden Prof. Dr. Vesile Şentürk Cankorur oldu. Araştırmacıyla hem çalışmaları hem de bipolar bozuklukta bilişsel işlevler üzerine kısa bir söyleşi yapıldı.

Dinletileri çevrimiçi dinleyebileceğiniz gibi telefonunuza, bilgisayarınıza veya müzikçalarınıza indirebilirsiniz. İşe giderken, arabada, koşarken, iş yerinde veya evinizde dinleyebileceğiniz dinletilerin faydalı olacağını ümit ediyoruz. Dinletilerde ilginizi çeken bir yazı olursa, bildiğiniz gibi Türk Psikiyatri Dergisi internet sitesinden güncel yazılara tam metin ulaşmak mümkün. Tüm arşive ulaşabilmek ise abonelerimizle sınırlı bir hizmetimiz.

Yeni yayımlanan yazıları hızlı ve pratik bir şekilde takip edebilmek ve alanında uzman araştırmacılarla görüşmeleri kaçırmamak için dinletilerimizi takip etmenizi öneririz.